Kandaz Empire Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YETER ARTK ORC OLDULAR HEMEN NEYLERE BASLADILAR GM LÜTFEN BAN PLS(gm ler bu konuda kein ban dedi)

2 posters

YETER ARTK ORC OLDULAR HEMEN NEYLERE BASLADILAR GM LÜTFEN BAN PLS(gm ler bu konuda kein ban dedi) Empty YETER ARTK ORC OLDULAR HEMEN NEYLERE BASLADILAR GM LÜTFEN BAN PLS(gm ler bu konuda kein ban dedi)

Mesaj tarafından 4tweety Perş. Tem. 10, 2008 12:49 pm

ARKADASALR HUMAN KEN BAGIRIP CAGIRIOLAR DI SİMDİ YAPTILARINA BAKIN

YETER ARTK ORC OLDULAR HEMEN NEYLERE BASLADILAR GM LÜTFEN BAN PLS(gm ler bu konuda kein ban dedi) Mekandadurmaun6

YETER ARTK ORC OLDULAR HEMEN NEYLERE BASLADILAR GM LÜTFEN BAN PLS(gm ler bu konuda kein ban dedi) Mekan2ls7

YETER ARTK ORC OLDULAR HEMEN NEYLERE BASLADILAR GM LÜTFEN BAN PLS(gm ler bu konuda kein ban dedi) Mekan4gc9

YETER ARTK ORC OLDULAR HEMEN NEYLERE BASLADILAR GM LÜTFEN BAN PLS(gm ler bu konuda kein ban dedi) Mekan3mw7

BÖEL KAZANILCAKSA NP .... SORA ÖLDÜÜM ZMN Bİ DA GİTTİM GİTMSLERDİ ANLADILAR HERALDE SS ALDIIMI.
4tweety
4tweety
Admin
Admin

YETER ARTK ORC OLDULAR HEMEN NEYLERE BASLADILAR GM LÜTFEN BAN PLS(gm ler bu konuda kein ban dedi) Empty Geri: YETER ARTK ORC OLDULAR HEMEN NEYLERE BASLADILAR GM LÜTFEN BAN PLS(gm ler bu konuda kein ban dedi)

Mesaj tarafından AzAD Cuma Tem. 11, 2008 3:08 pm

slm beyler vallha ben bu konun büyüklüğü pek bilmiyorum yani ben bu humanların yada orcların doğdukları yerde adam kesmesinin yasak olup olmadığını bilmiyorum ama bugün cafeye giderim orda admine sorarım sonrada noticeden geçiirim herkes görürür yasak mı değilmi ?????[img][/img][url][/url]
AzAD
AzAD
Er
Er

YETER ARTK ORC OLDULAR HEMEN NEYLERE BASLADILAR GM LÜTFEN BAN PLS(gm ler bu konuda kein ban dedi) Empty Geri: YETER ARTK ORC OLDULAR HEMEN NEYLERE BASLADILAR GM LÜTFEN BAN PLS(gm ler bu konuda kein ban dedi)

Mesaj tarafından 4tweety Cuma Tem. 11, 2008 9:59 pm

gecener bi gm humanalrın orda mekan kurmak kesinlikle ban sebebidr dedi ss almadm.ondan her yrm sate bi gidiorm oraya 2-3 düzene ss oldu:D
4tweety
4tweety
Admin
Admin

- Similar topics