Kandaz Empire Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sh kullnıp ßanlanan Userler Var-Kulanmadan banlanan Userlerde var benim gibi XDreaM

3 posters

sh kullnıp ßanlanan Userler Var-Kulanmadan banlanan Userlerde var benim gibi XDreaM Empty sh kullnıp ßanlanan Userler Var-Kulanmadan banlanan Userlerde var benim gibi XDreaM

Mesaj tarafından XDreaM Perş. Tem. 17, 2008 9:05 pm

ßeb bu güne kadar doğru düzgün oynadım kendi capımda kendi kafamda.Ama bi geliyo insanın hevesini kırıyosunuz.ßen şimdi neden banlandım Adminlerden veya her kim banladıysa nedenini yazsın lütfen ß gün banlandım ama ben TV izliyodum hiç bi şeyden haberim yoqtu.

Sizden cvp ßekliyorum...!!!

XDreaM
XDreaM
XDreaM
Er
Er

TUTTUĞUNUZ TAKIM : sh kullnıp ßanlanan Userler Var-Kulanmadan banlanan Userlerde var benim gibi XDreaM Ywllm32k02gyx59i9fmu

sh kullnıp ßanlanan Userler Var-Kulanmadan banlanan Userlerde var benim gibi XDreaM Empty Geri: sh kullnıp ßanlanan Userler Var-Kulanmadan banlanan Userlerde var benim gibi XDreaM

Mesaj tarafından Aconame Perş. Tem. 17, 2008 9:31 pm

yorumsuz...Taktır banlıyanındır..
Aconame
Aconame
Er
Er

RUH HALİ : sh kullnıp ßanlanan Userler Var-Kulanmadan banlanan Userlerde var benim gibi XDreaM Uykulu11
TUTTUĞUNUZ TAKIM : sh kullnıp ßanlanan Userler Var-Kulanmadan banlanan Userlerde var benim gibi XDreaM L058m600jrk6mmr6jcf3

sh kullnıp ßanlanan Userler Var-Kulanmadan banlanan Userlerde var benim gibi XDreaM Empty Geri: sh kullnıp ßanlanan Userler Var-Kulanmadan banlanan Userlerde var benim gibi XDreaM

Mesaj tarafından XDreaM Perş. Tem. 17, 2008 10:19 pm

ßu konuyla ilgilnenlere cok teşekkür ederim.ßi sucum olmadığı ortaya cıktı Userim acıldı cok saolun
XDreaM
XDreaM
Er
Er

TUTTUĞUNUZ TAKIM : sh kullnıp ßanlanan Userler Var-Kulanmadan banlanan Userlerde var benim gibi XDreaM Ywllm32k02gyx59i9fmu

Mesaj tarafından yakup123 Cuma Tem. 18, 2008 8:02 pm

GeLiYoMLaNnnnnnn die adamda seri hel var ban pls

yakup123
Er
Er

- Similar topics